Hakkımızda

Marmara Bölgesinde en büyük  turizm ve taşımacılık organizasyonlarından biri olan BİGA BİRLİK kapasitesini ve hizmet kalitesini her geçen yıl artırmaktadır.

Yolcuların ihtiyaç önceliklerini görüp, hizmeti müşterinin olduğu her yere götürme felsefesinden yola çıkan Biga Birlik, şehir içi servis olanaklarını en üst seviyeye çıkarmıştır. Biga Birlik, geniş servis ağı ile yolcuların servis ihtiyacı taleplerine cevap vermektedir.

Firmamız güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile Bölge içinde servis araçları, modern bilet otomasyon sistemi yardımıyla siz değerli yolcularımıza Marmara bölgesinde Çanakkale, Bandırma ve Çan gibi seferleri  sunuyoruz. Uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlemi almak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yolcularımızın değişken beklentilerini karşılamak için sürekli çalışmaktayız.

Rekabetin hizmet standardını ve kalitesini yükseltmek olduğuna inanarak maliyetlerin çok altında fiyatlandırmaların ancak mevzuata aykırı hareket ederek haksız rekabet yapmakla, taahhütlerin arkasında durmamakla, belirli maliyetler kısıtlanarak seyahat güvence ve kalitesini etkileyerek yapılabileceğini hatırlatırız. Bu bağlamda ilkemiz doğrultusunda, adımıza yakışır değerler ortaya koyarak hizmet vermekteyiz.

Yasa ve kurallara saygılı, mevzuat değişikliklerinin sürekli takipçisi, ticari yaşamda her türlü haksız rekabete karşı, tam rekabet piyasası kurallarına uygun olarak faaliyet göstermekteyiz. Seyahat öncesi ve sonrasında servis ağımız ve terminal hizmetlerimizle seyahat esnasında ikram ürünlerimizin ve deneyimli personelimizin güvencesiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Attığımız her adımda bizimle yol alan siz değerli yolcularımızın verdiği güçle yeniliklerimiz sürdürmekteyiz. Eleştiri, öneri ve taleplerinizle birlikte yolumuza güvenle devam edebilmek umuduyla fikirlerinizi önemsiyoruz. Bizlere güvendiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

MİSYONUMUZ

Yolcu taşımacılığında profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek yenilikçi, temel ve kültürel değerlere bağlı; Daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz zamanına ve haklarına saygılı olmak.
Çalışanlarımız tatminini ve moral değerini arttırmak.
İnsanlığa,çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

HEDEFİMİZ

Toplam kalite, hizmet ve yaşama tarzımız ulusal kara yolu ile insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.